Відео-уроки з мінної безпеки від ДСНС України

У вересні проведено бесіду зі здобувачами освіти щодо загальних правил безпеки в умовах воєнного стану та правил безпеки з вибухонебезпечними предметами

У вересні проведено бесіду щодо уміння триматися на воді - запорука життя. Особливості купання у морі, річці, ставку.

У вересні проведено бесіду зі здобувачами освіти щодо видів боєприпасів, методи їх розпізнання. Небезпечні предмети (знахідки) та дії при їх виявленні.

У вересні проведено бесіду ворог - друг, вогонь - ворог. Причини виникнення пожеж, їх наслідки.

У вересні проведена бесіда щодо типу перехресть (регульовані, нерегульовані). Правила переходу дороги на перехрестях зі здобувачами освіти.

У вересні проведена бесіда щодо організації дорожнього руху зі здобувачами освіти. Правосторонній, односторонній, двосторонній рух. Правила безпеки при переході вулиці. Наземний, надземний, підземний переходи.

У вересні проведено бесіду зі здобувачами освіти щодо обмеження дотримання задля запобігання попередження ГРВІ Covid-19 спричиненої коронавірусом

У вересні проведено єдиний урок "Стоп! Діти на дорозі!"

Актив ДЮГО "Сходинки" провів для здобувачів освіти шоу-вікторину знавців правил дорожнього руху "Правила дорожні знай -в ДТП не потрапляй!"

Здобувачі освіти складали маршрутні листи "Дорога від дому до школи"

У жовтні зі здобувачами освіти проведено бесіду щодо правил переходу вулиці після висадки з транспорту.

У жовтні проведена бесіда зі здобувачами освіти щодо дій під час виникнення пожеж у багатоповерховому будинку, власному будинку. Засоби захисту органів дихання під час чадного газу

У жовтні проведено цикл бесід зі здобувачами освіти щодо попередження всіх видів дитячого травматизму під час осінніх канікул

У жовтні проведено бесіду щодо правил поводження з ВНП, невизначеними предметами та речовинами.

У жовтні проведено бесіду зі здобувачами освіти щодо загальних відомостей про природній та зріджений газ.

У жовтні проведено бесіду зі здобувачами освіти щодо поширення отруєння грибами, рослинами та їх насінням. Профілактика харчових отруєнь.

У листопаді проведено бесіду зі здобувачами освіти за темою: "Допомога потопальнику. Рятувальні прийоми та засоби надання першої домедичної допомоги потерпілому".

У листопаді проведено бесіду щодо правил експлуатації побутових нагрівальних, електричних і газових приладів.

У листопаді проведено бесіду зі здобувачами освіти за темою: "Дорожні знаки".

18 листопада проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

У грудні проведено бесіду щодо правил поведінки на кризі. Надання допомоги потерпілому на воді взимку.

У грудні проведено бесіду зі здобувачами освіти за темою: "Запобігання дитячого травматизму від ВНП побутового призначення: піротехнічні засоби, горючі та легкозаймисті речовини".

У грудні проведено бесіду щодо правил безпечного користування побутовими газовими приладами: котлом, пічкою, запальничкою тощо.

У грудні проведено бесіду зі здобувачами освіти за темою: "Пожежонебезпечні об'єкти. Новорічні свята: новорічна ялинка, електричні гірлянди; небезпека використання відкритого вогню (свічки, бенгальські вогні тощо). Користування печами, камінами".

У грудні проведено бесіду зі здобувачами освіти за темою: "Пожежонебезпечні речовини та матеріали. Пожежна безпека під час поводження із синтетичними, горючими, легкозаймистими матеріалами та речовинами".

У грудні проведено бесіду зі здобувачами освіти за темою: "Дорожня розмітка".

У грудні проведено бесіду зі здобувачами освіти за темою: "Поняття про джерела струму, їх небезпечність для життя та здоров'я людини"