Творча група вчителів для роботи з обдарованими дітьми

«Крок до зірок»

План роботи на 2022/2023 навчальний рік

1.Перше засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний: заступник директора з навчально-виховної роботи Прокопова Є.В., керівники предметно-методичних кафедр).

2.Друге засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний: учитель української мови та літератури Санжаровська В.І., учителі української мови та літератури).

3.Третє засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний: учитель біології Безіна О.В., учителі природничих дисциплін).

4.Четверте засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний: учитель географії Гладаренко І.В.).

5.П'яте засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний: учитель початкових класів Делаваль О.В., учителі початкової школи).

6.Шосте засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний:учитель математики Юрко В.А., учителі математики).

7.Сьоме засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний: заступник директора з виховної роботи Камишан О.П., учителі фізичної культури).

8.Восьме засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний: учитель англійської мови Карась Л.В., учителі англійської мови).

9.Підсумкове засідання творчої групи вчителів для роботи з обдарованими дітьми «Крок до зірок».(Відповідальний: заступник директора з навчально-виховної роботи Прокопова Є.В., керівники предметно-методичних кафедр).