200 бальники – гордість нашого ліцею!

2023-07-05

Пишаємось нашими випускниками, які склали національний мультипредметний тест на 200 балів. Серед них – золоті медалісти, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, проєктів, змагань.

НМТ у цьому році складався з 2-х обов’язкових предметів: українська мова й математика та третього на вибір – історія, іноземна мова, біологія, фізика, хімія

Такий високий результат можливий лише завдяки наполегливій праці випускників протягом всього навчання в школі, постійній підтримці батьків, професійній майстерності вчителів. Дякуємо батькам, вчителям за вашу віру та незламність у цей важкий час.

Бажаємо нашим випускникам успіхів у подальшому навчанні, здійснення найзаповітніших мрій, блискучих перемог та високих звершень. Упевнені, що для них це лише старт для успішного, щасливого й, обов’язково, мирного майбутнього у рідній країні.