Вітання з Новим роком!

2022-12-30

/Files/images/01001t6f-1e8d.jpeg

Дорогі діти, батьки, вчителі!

Новорічно-різдвяна пора – це час очікування дива, здійснення найзаповітніших мрій. Пора, осяяна теплотою святкових привітань та вірою в світле майбутнє. Ми входимо у новий відлік часу, водночас оцінюємо й аналізуємо пройдене, підбиваємо підсумки року, що минає.

Проводжаючи 2022, розуміємо, що він став темним періодом в історії нашого рідного міста та України, а для всіх нас ˗ найскладнішим роком випробувань, що згуртував нас та перевірив на міцність.

Шановні батьки! Дякую вам за підтримку, розуміння, допомогу, адже ми з вами - одна команда!

Дорогі діти! Хай, незважаючи на війну, до вас прийдуть новорічна казка та новорічні дива! Добро завжди перемагає зло!

Вчителі! Дякуємо вам за складну працю, за велике серце та любов до дітей. З перших днів навали ви показали свою сміливість та відданість професії.

Напередодні нового року прийнято загадувати бажання та вірити, що вони обов’язково здійсняться. Хай рік прийдешній буде щасливими для кожного, принесе спокій і злагоду, виправдає надії та прагнення, обдаруює щедрою долею, міцним здоров’ям, любов’ю й затишком в оселях.

Хай 2023 рік для всіх нас стане роком Перемоги, благополуччя та процвітання!