• Ви знаходитесь тут:

• Новини ліцею

ЮНІСЕФ пропонує індивідуальні психологічні консультації для дітей і батьків

2022-08-02

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» і за підтримки Міністерства освіти і науки запустили індивідуальні консультації для дітей, батьків і опікунів у межах проєкту психологічної підтримки «Поруч».
Індивідуальні зустрічі зі психологами стануть у пригоді дорослим, які прагнуть впоратися з тривогами, шукають способи справитися з нав’язливими думками або намагаються опанувати інструменти підтримки дітей. Вони будуть корисні й дітям, які шукають підтримки, хвилюються через невідомість і невизначеність, відчувають труднощі з адаптацією в новому середовищі чи намагаються пережити втрату.
На сайті проєкту «Поруч» розміщено форму реєстрації для отримання безоплатної психологічніої онлайн-консультації. У межах проєкту працюють фахівці, які пройшли спеціальне навчання та мають досвід роботи з людьми, що пережили війну.
Також на сайті проєкту розміщено інформацію про групові зустрічі підтримки.