Урочисте нагородження переможців міських мовних конкурсів

2012-01-27

/Files/photogallery/TurnirUkrRus.jpg

26 січня 2012 року на базі Харківської гімназії № 13 відбулось урочисте нагородження переможців V міського конкурсу знавців української мови та IV міського конкурсу знавців російської мови серед учнів 8-11-х класів навчальних закладів м. Харкова.

Конкурси проводилися Департаментом освіти Харківської міської ради в рамках реалізації міських програм розвитку і функціонування української мови в м. Харкові на 2008-2012 роки та розвитку і функціонування російської мови і культури в м. Харкові на 2008-2012 роки, на виконання основних завдань Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2015 роки (освітній проект «Обдарована молодь») з метою підвищення інтересу учнів до вивчення мов, виховання шанобливого ставлення до культур та традицій братніх народів.

З кожним роком зростає популярність мовних конкурсів. У 2011 році їх учасниками стали 227 школярів міста, що майже на 50% більше ніж у минулому році. 60 переможців відзначені дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.

В урочистому нагородженні взяли участь представники Департаменту освіти Харківської міської ради та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди: Тимченко Ірина Вікторівна, доцент, декан українського мовно-літературного факультету імені Г. Квітки-Основяненка і Шишкіна Валерія Юріївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської мови. Переможців конкурсів та гостей привітали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості №5.