Освітній проект "Ніч науки у Харкові - 2016"

2016-09-15

У рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні 24 вересня 2016 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Цей освітній проект реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса. Цього року у проекті візьмуть участь 17 вищих навчальних закладів і Харківський планетарій імені Юрія Гагаріна. Вузи відкриють свої двері для всіх бажаючих з 16.00 до 22.00.
Виші будуть представляти свої нові наукові розробки, демонструвати експерименти, показувати кафедри, лабораторії та музеї. Школярів і гостей заходу автобуси безкоштовно будуть доставляти до кращих вищих навчальних закладів міста.
Вперше організатори підготують спеціальну програму і для учнів початкової школи. В шести вузах міста для них з 13.00 до 15.00 заплановані цікаві інтерактивні заходи.
Відкриття «Ночі Науки» відбудеться о 16.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені А.Н. Бекетова.

/Files/images/сайт.png