Практичний семінар

9 листопада 2020 року на базі ХЛ№ 149 учителем Делаваль О.О. був проведений практичний семінар для вчителів початкової школи Шевченківського району за темою "Тематичний і діяльнісний підходи у формуванні ключових компетентностей здобувачів освіти на уроках в початковій школі"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/Делаваль.jpg

Нагородження

Вчитель російської мови та літератури Казакова В.О. була відзначена Подякою Харківського міського голови

/Files/images/za_chiste_dovkllya/изображение_viber_2021-03-12_14-53-02.jpg

Вчитель хімії Шкумат С.В. булв нагороджена Почесною Грамотою адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

/Files/images/za_chiste_dovkllya/шкумат.jpg

Вчитель англійської мови Озерська Т.В. була нагороджена Грамотою управління освіти адміністрації Шевченківського району

/Files/images/za_chiste_dovkllya/изображение_viber_2021-03-12_15-01-22.jpg

02 березня 2021 року учителем початкових класів Корчмою Л.М. був проведений відкритий урок в 4-А класі за темою: "Різноманітність культур і звичаїв народів"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/4-а_2021.jpg

23 березня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії Харківіського ліцею № 149 І рівня

/Files/images/za_chiste_dovkllya/А-2021.jpg

25 березня 2021 року вчителем інформатики Рибалкіною Ю.С. для вчителів інформатики Шевченківського району був проведений практичний семінар за темою "Розвиток критичного мислення учнів на уроках інформатики"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/Инф.-2021.jpg