Засідання РМО вчителів Шевченківського району

29 серпня 2019 року на базі ХЛ № 149 відбулися засідання РМО вчителів Шевченківського району

Засідання РМО учителів географії
/Files/images/za_chiste_dovkllya/географія.jpg /Files/images/za_chiste_dovkllya/г1.jpg
Засідання РМО учителів хімії
/Files/images/za_chiste_dovkllya/х1.jpg /Files/images/za_chiste_dovkllya/х2.jpg
Засідання РМО учителів російської мови та літератури
/Files/images/za_chiste_dovkllya/р1.jpg /Files/images/za_chiste_dovkllya/р2.jpg
Засідання РМО учителів інформатики
/Files/images/za_chiste_dovkllya/и2.jpg /Files/images/za_chiste_dovkllya/и1.jpg

Педагогічна рада

30 серпня 2019 року в Харківському ліцеї № 149 відбулася педагогічна рада на тему "Сучасні тенденції підвищення якості освіти"

Локація "Методична робота"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/локация.jpg /Files/images/za_chiste_dovkllya/MyCollages (4).jpg

НеКонференція

/Files/images/za_chiste_dovkllya/MyCollages Г.jpg

Нагородження

Учитель російської мови та літератури Камінська С.В. була нагороджена Почесною Грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради

/Files/images/za_chiste_dovkllya/новое.jpg

Педагогічна рада

7 листопада в ХЛ № 149 відбулася педагогічна рада за темою "Реалізація сучасних педагогічних технологій в контексті положень НУШ"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/педрада.jpg

Семінар-тренінг

14 листопада вчителі ХЛ № 149 відвідали виїзний семінар-тренінг "Упровадження STEM-(STREAM)-технологій в освітній процес закладу загальної середньої освіти".

/Files/images/za_chiste_dovkllya/Рисунок101.jpg

Педагогічна рада

28 листопада 2019 року в ХЛ № 149 відбулася педагогічна рада за темою "Професійна мобільність педагогів в умовах реформування освіти"

Майстер-клас

11 грудня 2019 року на базі ХЛ № 149 був проведений учителем Поповою Н.О. майстер-клас для учителів трудового навчання Шевченківського району за темою " Технологія виготовлення прикрас з бісеру та бусин методом плетіння"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/РисунокПопова.jpg

Практичний семінар

13 грудня 2019 року на базі ХЛ № 149 учителем математики Юрко В.А. був проведений практичний семінар для вчителів математики Шевченківського району за темою Система позакласної роботи з математики"

/Files/images/MyCollages (2).jpg

Практичний семінар

9 січня 2020 року на базі ХЛ № 149 учителем англійської мови Сєвєряновою-Куц Н.В. був проведений практичний семінар для вчителів англійської мови Шевченківського району за темою "Розвиток критичного мислення через призму міжкультурних зв'язків на уроках англійської мови"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/семинар англ..jpg

Методичний семінар

17 січня 2020 року в ХЛ № 149 був проведений методичний семінар за темою "Захист трикутника успіху "Я вчитель - я вихователь - я особистість".

/Files/images/za_chiste_dovkllya/Рисунок2.jpg

Семінар-практикум

05 лютого 2020 на базі Харківського ліцею № 149 був проведений семінар для педагогів-організаторів та керівників шкільних евроклубів ЗЗСО на тему "Діяльність шкільного євроклубу як засіб інтеграції в європейській життєвий простір".

/Files/images/za_chiste_dovkllya/каминская1.jpg

Педагогічна рада

11 лютого 2020 року відбулася педагогічна рада за темою "Розвиток творчих здібностей учнів як запорука їхньої успішної соціалізації в дорослому житті"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/литовченко.jpg