Учитель - не просто професія, це покликання!

Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Вихованням і навчанням можуть займатися люди зі схильністю і любов'ю до цієї справи. Учитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини.

Всеукраїнський конкурс "Учитель року"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.06.2020 № 777 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

Результати участі вчителів Харківського ліцею № 149 у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року»

Рік Районний Міський Обласний Всеукраїнський
2014 Кривошапка О.Б., номінація «початкова школа» дипломант
2015 Віценцик А.В., номінація «Хімія», переможець Віценцик А.В., номінація «Хімія», переможець Віценцик А.В., номінація «Хімія», лауреат
2016 Дзьобань Л.А., номінація «Математика», переможець Дзьобань Л.А., номінація «Математика», учасник

2017Пономаренко С.П., номінація "Початкова школа, лауреат
2021Ананенко І.О., номінація "Українська мова та література", лауреат
Дистанційний урок Ананенко І.О.
Майстер-клас Аннаненко І.О.

Нагородження лауреата Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" номінація "Початкова школа" Пономаренко С.П.

/Files/images/6d0b38f9716ba82c69390c6e8bbcd5c6.jpg

Нагородження лауреата Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021" номінація українська мова та література Ананенко І.О.

/Files/images/za_chiste_dovkllya/изображение_viber_2021-02-11_12-47-36.jpg

Фестиваль "Дебют" серед молодих учителів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Харкова

Результати участі вчителів Харківського ліцею № 149 у фестивалі "Дебют"

20182019 2021
Іноземцева В.В., учитель німецької мови, переможець

Дудік О.В, учитедль англійської мови, лауреат
Камишан О.П., учитель англійської мови, дипломант Горбунова А.Р., учитель англійської мови, переможець в номінації "креативність"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/DSC07108.JPG

Обласна тематична виставка ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття"

Диплом ІІ ступеня в п'ятдесят третій обласній тематичній виставці ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття"

/Files/images/za_chiste_dovkllya/IMG_8330.JPG

STEM-освіта як напрям модернізацйії освітнього середовища

Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"

Результати участі у фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"

20182019 2023
Пономаренко С.П.
Номінація "Початкова Освіта"
Диплом ІІІ ступеня
Прокопова О.С., Селевко Ю.П., Формальова С.В.
Єськова І.В.
Номінація "Початкова освіта" Диплом ІІ ступеня
Колодій І.М.
Номінація "Інформатика"
Диплом ІІ ступеня

Районний фестиваль кращих практик педагогів закладів освіти Шевченківського району м. Харкова «Калейдоскоп педагогічних знахідок»

Результати участі педагогів Харківського ліцею № 149 у районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок"

2019 2020
Прокопова О.С., Селевко Ю.П.,
Формальова С.В.
Диплом І ступеня
Прокопова О.С., Селевко Ю.П.
Колодій І.М.
Номінація "Інформатика"
Новакова С.В.
Номінація "Бібліотечна справа"